glava3.jpg



Domov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 



Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:



Seznam izletov leta 2002
mesec datum smer izleta prevoz zaht. vodniki
JANUAR l 9 -20. Debela peč OA LZT Jože Bobovnik, Gregor Brezočnik
  26. Žavcarjev vrh JPS LZT Renaldo Mikolič,Vera Perovič
FEBRUAR 9. Janče JPS LZT LeonVrhovšek, Matjaž Hartman
  l 6. 30. občni zbor PD Frarn     Upravni odbor
  23. Uršlja gora OA l.ZT Renaldo Mikolič, AIeš Peretin
MAREC 2-3. Savinjsko sedo, Ledinski vrh OA TZT Jože Bobovnik, Boštjan Glodež
  l 6. Paški Kozjak PA LT Leon Vrhovšek. Boštjan Glodež
  23. Škarje - Ojstrica OA TZT Aleš Potisk, Matej Šnuderl
APRIL 6. Grintovec OA TZT LeonVrtovšek, Aleš Potisk
  20. Krajnski park Lahinja PA LT Jože Bobovnik, Renaldo Mikolič
MAJ l. Prvomaski pohod naAreh peš LT Janez Sagadin, Damijan Sagadin
  4. Donačka gora - Boč JPS LT Aleš Potisk, Damijan Sagadin
  l.. Limbarska gora OA LT StankaVobič, ZoranVobič
  l8. Veliko Kozje JPS LT Vlasta Bobovnik, Vera Perovič
  25. Nanos, Abramovo zavetišče PA ZT Gregor Brezočnik, Mataž Hartman
JUNIJ l. Kobariški Stol OA LT Jože Bobovnik,Vera Perovič
  7 -8. Pršivec OA LT Matej Šnjderl, Boštjan Glodež
  l 5. Stegovnik OA ZT Aleš Peretin, Renaldo Mikolič
  2. Svečana akademija PD     Upravni odbor
  25. lzlet v neznano OA LT Janez Sagadin, Damijan Sagadin
  29-6.7. Planinski tabor PA LT Leon Vrhovšek, Matej Šnuderl
JULIJ 6. Ojstrica OA ZT Zoran Vobič, Stanka Vobič
  l 2.- l 4. Trigav OA ZZT Janez Sagadin, Damijan Sagadin
JULIJ 20. Košutnikov turn OA ZT Aleš Peretin, Leon Vrhovšek
  27.-28. Krn, planina Razor OA LT Renaldo Mikolič, Janez Sagadin
AVGUST 3. Turska gora, Kamniško sedlo OA ZZT Gregor Brezočnik, Aeš Peretin
  l 0. Jalovec OA ZZT Leon Vrhovšek, Matej Šnuderl
  17. Dve Špici OA ZT Aleš Peretin, LeonVrhovšek
  3. Vogel, Črna prst OA LT Renaldo Mikolič, Damijan Sagadin
SEPTEMBER 7. Stol OA ZT Aleš Peretin, Jože Bobovnik
  l 4. Mariborska koča JPS LT Vlasta Booovnik, Dragica Jus
  21. Mojstrovka OA ZZT Renaldo Mikolič,Boštjan Glodež
  22. Pohod na Jugovo domačijo peš LT BrigitaVabč, Matjaž Hartman
OKTOBER 5. Olševa OA ZT Gregor Brezočni, Boštjan Glodež
  l 2. Koča Pellarini - Veliki Nabojs OA ZT Aleš Peretin, Boštjan Glodež
  l 9. Krofička - Strelovec OA ZT Matej Šnuderl, Boštjan Glodež
  26.-27. Pohod čez Pohorje OA LT StankaVobič, Zoran Vobič
NOVEMBER 9. Zasavska gora JPS LT StankaVobič, Dragica Jus
DECEMBER 7. Boč JPS LT Vlasta Bobovnk, Dragica Jus
  2l. S smučmi na Lovrenška jezera OA LZT Aleš Potisk, Matej Šnuderl
  26. Donačka gora OA LZT Janez Sagadin, Damijan Sagadin

Legenda:

LZT -- lahka zimska tura
TZT -- težka zimska tura
ZZT -- zelo zahtevna tura
LT -- lahka tura
ZT -- zahtevna tura

OA -- osebni avtomobili
PA -- posebni avtobus
JPS -- javna prevozna sredstva

 
PD Fram © 2008