glava1.jpg



Domov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 



Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:



Seznam izletov leta 2004
mesec datum smer izleta prevoz zaht. vodniki

JANUAR

17.

Rogla - Lovrenška jezera

LZT

OA

Aleš Potisk, Matej Šnuderl

 

24.

Tojzlov vrh - Urban

LZT

JPS

Renaldo Mikolič

 

31.

Reka - Bellevue

LZT

peš

Dragica Jus, Stanka Vobič 

FEBRUAR

14.

32. občni zbor PD Fram

 

 

Upravni odbor

 

21.

Košuta - Veliki vrh

LZT

OA

Jože Bobovnik, Boštjan Ivančič

 

28.

Žavcarjev vrh

LZT

JPS

Leon Vrhovšek, Renaldo Mikolič

MAREC

6.-7.

Ojstrica

TZT

OA

Leon Vrhovšek, Aleš Potisk 

 

13.

Šmohor

LT

JPS

Vlasta Bobovnik, Dragica Jus

 

20.

Uršlja gora

LT

OA

Aleš Brezočnik, Damijan Sagadin

 

27.

Izlet z vlakom za vrtec

LT

JPS

Jože Bobovnik, Aleš Peretin

APRIL

11.

Bistriški vintgar

LT

OA

Janez Sagadin

 

17.

Nanos - Abramovo zavetišče

ZT

PA

Jože Bobovnik, Matjaž Hartman

 

24.

Dobrča

LT

OA

Gregor Brezočnik

MAJ

1.

Prvomajski pohod na Areh

LT

peš

Damijan Sagadin, Janez Sagadin

 

8.

Bohor

LT

OA

Stanka Vobič, Zoran Vobič

 

15.

Veliko Kozje - Sv. Lovrenc

LT

JPS

Aleš Brezočnik, Aleš Peretin

 

22.

Velika plan. - Konjsko sed.

ZT

PA

Jože Bobovnik, Vlasta Bobovnik 

 

29.

Izlet za vrtce

LT

OA

Matjaž Hartman

JUNIJ

5.

Ratitovec

LT

OA

Gregor Brezočnik, Zoran Vobič

 

19.

Peca

ZT

OA

Aleš Peretin

 

20.

Pohod od Gorice do Planice

LT

peš

Leon Vrhovšek, Stanka Vobič

 

25.

Izlet v neznano

LT

OA

Janez Sagadin

 

26.-27.

Krnica - Špik

ZT

OA

Renaldo Mikolič, Matej Šnuderl

JULIJ

3.-11.

Planinski tabor - Pokljuka

LT

PA

Leon Vrhovšek, Boštjan Ivančič 

 

3.-4.

Dolina Vrat - Triglav

ZZT

OA

Zoran Vobič, Jože Bobovnik

 

24.-25.

Škrlatica

ZZT

OA

Damijan Sagadin, Boštjan Ivančič

 

31.

Čez Dravo na Vurberk

LT

OA

Stanka Vobič, Zoran Vobič

AVGUST

14.-15.

Viš

ZT

OA

Aleš Peretin

 

28.-29.

Jalovec - Prisojnik

ZZT

OA

Leon Vrhovšek, Matej Šnuderl

SEPTEMBER

4.

Od Smrekovca do Raduhe

LT

OA

Aleš Potisk, Matej Šnuderl

 

11.

Mariborska koča

LT

JPS

Vlasta Bobovnik, Dragica Jus

 

18.-19.

Krn

LT

OA

Renaldo Mikolič, Damijan Sagadin

 

19.

Pohod na Jugovo domačijo

LT

peš

Brigita Vabič, Stanka Vobič 

 

25.

Porezen

LT

PA

Leon Vrhovšek, Zoran Vobič

OKTOBER

2.

Krofička

ZT

OA

Boštjan Glodež, Boštjan Ivančič

 

9.

Kostanjev piknik

LT

peš

Brigita Vabič, Jože Bobovnik

 

16.-17.

Zasavsko hribovje

LT

JPS

Matjaž Hartman, Leon Vrhovšek

NOVEMBER

13.

Resevna

LT

JPS

Dragica Jus, Matjaž Hartman

 

20.

Kopitnik

LT

JPS

Renaldo Mikolič, Aleš Potisk

DECEMBER

25.

Nočni pohod na Planico

LZT

peš

Brigita Vabič, Boštjan Ivančič

 

26.

Pohod na Donačko goro

LZT

OA

Janez Sagadin

Legenda:

LZT -- lahka zimska tura
TZT -- težka zimska tura
ZZT -- zelo zahtevna tura
LT -- lahka tura
ZT -- zahtevna tura

OA -- osebni avtomobili
PA -- posebni avtobus
JPS -- javna prevozna sredstva

 
PD Fram © 2008