Zimski tabor in zimska šola gorništva

Zimovanje je namenjeno tako mladim, kot odraslim, ki bi se radi seznanili z osnovami varne hoje v gore pozimi.

Po uspešno izpeljanih že 19. poletnih planinskih taborih in želji po izobraževanju članov o hoji v gore pozimi smo se v PD Fram odločili, da pričnemo tudi z organizacijo zimskih planinskih taborov. Zimske tabore bomo organizirali v času zimskih počitnic v različnih planinskih kočah, ki nam bodo nudile toplo zavetje. Tabori so namenjeni vsem, ki so željni novega znanja, ki bo hojo v gore pozimi naredilo bolj varno.

Za lokacijo 1. zimskega planinskega tabora smo si izbrali Planinski dom na Zelenici.
Razpis najdete tukaj.
Prijavnica za mlade do 18. leta:     doc pdf
Prijavnica za odrasle:   doc pdf

Vsa pomembna obvestila bodo objavljena na spletni strani in prijavljenim posredovana po elektronski pošti.

Vabljeni k prijavi!

Podrobnosti bodo objavljene tukaj...