glava1.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:ZADNJE OBJAVE

PRILJUBLJENO BRANJE

Nejc Zaplotnik, POT
Kdor išče cilj, bo ostal prazen,
ko ga bo dosegel,
kdor pa najde pot,
bo cilj vedno nosil v sebi.
 

Razvitje društvenega praporja

Planinsko društvo Fram v letošnjem letu slavi 45 let uspešnega delovanja. Podatek o nekaj več kot 500 članih kaže, da društvo živi in dobro deluje. 45. obletnico smo obeležili tudi z razvitjem društvenega prapora na občnem zboru. Prapor pooseblja društvo in je njegov najbolj svečan simbol. Uporablja se predvsem na svečanih dogodkih in za predstavitev društva.

Razvitje praporja

 

Izdelava prapora je povezana s precejšnjimi stroški, zato smo za pomoč zaprosili naše člane, prijateljska društva, organizacije, podjetja in občine. Donacije smo zbirali v obliki izdelave spominskega traku ter zlatega ali srebrnega žebljička.

Za spominski trak prispevali:

 • Občina Rače-Fram,
 • Krajevna skupnost Fram,
 • Prostovoljno gasilsko društvo Fram,
 • Lovska družina Fram,
 • Obalno planinsko društvo Koper,
 • Planinsko društvo Skalca Hoče-Slivnica,
 • Planinsko društvo Miklavž,
 • Planinsko društvo Oplotnica,
 • Občina Hoče-Slivnica,
 • Tiskarna Ekart,
 • Družina Bobovnik,
 • Družina Vobič.
Pripetje trakov

 

Za zlati žebljiček so prispevali:
Darko Bedjanič, Damjan Blažič, Eva Hartman, Nina Hartman, Stanislav Hojnik, Andrej Ivančič, Boštjan Ivančič, Dragica Jus, Jelka Kapel, Martina Kovač, Branko Ledinek, Marija Pečovnik, Žigova Marija, Planinsko društvo Lovrenc na Pohorju, Mateja in Drago Pregl, Vesna in Bojan Rambaher, Vida Repnik, Stanislav Rihtarič, Janez Sagadin – Nini, Družina Šnuderl, Trgovina Lipa, Turistična agencija Balkanika, Družina Vake, Silvo Verdev, Družina Rosite Volmut in Bogomir Žižek.

Za srebrni žebljiček so prispevali:
Jan Glodež, Nejc Glodež, Miro Kapel, Partlič in Štupar, Sašo Poberžnik, Marjan Podgrajšek in Franja Šulek.


Trakovi

 

Zaradi izraženega zanimanja vas obveščamo, da lahko še vedno prispevate za trak ali žebljiček.
Znesek za spominski trak je 100 evrov, za zlati žebljiček 30 evrov in za srebrni žebljiček 20 evrov. Novi trakovi in žebljički bodo slavnostno predstavljeni na 46. občnem zboru društva 3. 3. 2018.

V kolikor nam boste pomagali, lahko nakažete prispevek na društveni TRR: SI56 6100 0001 2549 528, namen nakazila: društveni prapor, sklic SI00 2017-45 O želeni vsebini napisa na žebljičku oz. traku obvestite na elektronski naslov: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript

 
PD Fram © 2008