Blegoš (5. 5. 2019)

v nedeljo, 5. maja, vas vabimo na zanimiv in zgodovinsko obarvan izlet. Po Rupnikovi liniji se bomo povzpeli na Blegoš in si nato ogledali še utrdbo Goli vrh, ki je bila ena največjih na celotni obrambni črti na Rapalski meji.

Več podrobnosti najdete v priloženem razpisu.

Rafting Cetina (10.-12. 5. 2019)

Tudi v letošnjem letu za vas v sodelovanju s TA Balkanika pripravljamo "rafting" izlet. Tokrat se bomo spustili po reki Cetini in se povzpeli na Mosor (Veliki Kabal - 1339 m) in Biokovo (Sv. Jure - 1762 m).

Število mest je omejeno, zato ne odlašajte s prijavami.

Več podrobnosti najdete v priloženem razpisu.

slika

Mladinski tabor

Vabilo na:

MLADINSKI PLANINSKI TABOR 2019

KJE: Pokljuka

Lokacija:  N46° 20.913' E13° 54.966'
Naslov za navigacijo:

KDAJ: 1. 7. do 7. 7. 2019

Razpis in prijavnica:
Razpis in prijavnica še nista pripravljena, tukaj pa je stari: Razpis 2018 - mladinski - Završnica, in stara prijavnica - 2018 (pdf, doc

Obvestilo z dne 3.12.2018
Razpis za tabor bo objavljen predvidoma v aprilu 2019. O objavljenem razpisu vas bomo obvestili tudi po elektronski pošti, če ste naročeni na novice ali pa ste bili lani na taboru. Začetek prijav bo v prvi polovici maja 2019.

Pomembno obvestilo z dne 15.3.2019
Zaradi pravil občine na Pokljuki ni dovoljeno kakršnokoli taborjenje od 1. januarja do 30. junija. Zato letos IZJEMOMA začnemo tabor v ponedeljek (1.7.2019) in bo trajal do nedelje. O točnem odhodu boste obveščeni nekaj dni pred taborom.

Preberite več...

Članarina 2019

Obveščamo vas, da so na voljo znamkice za članarino. Znamkice veljajo do konca januarja naslednje leto.
O nakupu se posvetujte z vodniki, pišite na naslov društva E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali pa kontaktirajte osebo: Dragica Jus (041) 467-522.
Če ste na pristopni izjavi vpisali elektronsko pošto, potem morate dobiti avtomatsko obvestilo o vpisani članarini v sistem PZS, ki se imenuje ODOS.

Letos se cena poveča za 1€ glede na lansko končno ceno:

A=56€; Ad=51€ polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti
B=26€; Bd=21€polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti
B1=19,50€ polnoletna oseba - oseba, starejša od 65 let z osnovnim obsegom ugodnosti
SŠ=17€; SŠd=13,80€ srednješolec ali oseba s statusom študenta, do vključno 26. leta starosti, z osnovnim obsegom ugodnosti
PO=7€; POd=5,60€ predšolski ali osnovnošolski otrok, z osnovnim obsegom ugodnosti
IN=8€; INd=6€ oseba s posebnimi potrebami (oseba, ki ji je delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost oz. je roditeljska pravica podaljšana), z omejenim obsegom ugodnosti

Več podrobnosti o članarini najdete na: clanarina.pzs.si

Seznam izletov 2019

Objavljamo program izletov za leto 2019. Tiskano verzijo lahko prejmete ob plačilu članarine, na društvenih dogodkih ali ob dogovoru z vodniki. Spletno verzijo najdete tukaj.

Program izletov 2019

Seznam izletov 2018-19 za otroke

Objavljamo program izletov za vrtce in šolske otroke za šolsko leto 2018/19.

Program2018-19 .