glava3.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Plezalna šola
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:Seznam opreme za izposojo

Planinsko društvo ima precej tehnične opreme, planinskih zemljevidov in planinske literature (strokovne in vodniške). Vse to si lahko člani društva brezplačno izposodite (čas izposoje je praviloma 14 dni). Skrb nad našo opremo sta prevzela Damijan in Janez Sagadin. Želeno opremo si lahko izposodite v društvenih prostorih v dogovoru s skrbnikoma opreme.

V nujnih primerih se lahko za izposojo dogovorite tudi z Julčko Partlič  tel.: (02) 601-32-41 ali Jožetom Bobovnikom.


Planinska literatura (leposlovje, učbeniki, vodniki, karte)

Oprema

Nakup opreme
V določenih trgovinah imamo dogovorjene popuste pri nakupu opreme, 1x letno pa se dogovorimo za večji nakup in večji popust (ponavadi pozno jeseni). Za več informacij kontaktirajte katerega izmed vodnikov.

 
PD Fram © 2008