glava1.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:Zgodovinski prolog

Kolesarski odsek Planinskega društva Fram (KO PD Fram) je bil ustanovljen leta 2007 in je deloval pod vodstvom načelnika KO Aleša Potiska.

V letu 2011 je odsek dobil ponovni zagon pod vodstvom načelnika KO Gregorja Brezočnika. Na podlagi nove programske usmeritve kolesarskega odseka (KO) se je pričelo z usposabljanjem turno kolesarskih vodnikov (TKV) in pripravo – načrtovanjem akcij. V letu 2012 smo tako v letni program izletov društva že vključili prve turno kolesarske izlete in jih  pričeli izvajati.

 
PD Fram © 2008