glava4.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Plezalna šola
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:Spletne povezave

Na spletni strani Komisije za turno kolesarstvo (KTK) najdemo splošne informacije o turnem kolesarstvu, zakonodaji, koledar dogodkov v okviru KTK, galerije slik ter tudi podrobne opise nekaterih tur, ki so jih izvedli turno kolesarski vodniki. Povezava: ktk.pzs.si

 

Spletna stran Planinske zveze Slovenije ponuja informacije o vseh odsekih, ki delujejo znotraj nje. V spletni trgovini lahko kupite strokovno literaturo in zemljevide, najdete pa tudi kontaktne informacije o vseh planinskih kočah po Sloveniji. Povezava: www.pzs.si

 

Spletna stran, ki nam po prijavi omogoča natančno načrtovanje poti na zemljevidu, hkrati pa postreže s tehničnimi podatki o turi (dolžina, nadmorska višina, dolžina vzpona, naklon vzpona/spusta …). Povezava: ridewithgps.com

 

Še poznate vsa pravila za vožnjo s kolesom? S klikom na simulacijo izpita lahko preverite svoje znanje. Povezava: www.kolesar.info

 

Tudi za kolesarje veljajo v prometu podobna pravila kot za voznike avtomobilov. Na simulacijah preverite vožnjo v križiščih in krožiščih, obnovite znanje pravil vožnje … Povezava: www.varna-voznja.si

 

Obsežen seznam povezav na spletne strani s turno kolesarsko tematiko: mtb.si

 

 Lestvice zahtevnosti vzponov in spustov. Povezava: www.pzs.si

 
PD Fram © 2008