glava3.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:Spletne povezave

Na spletni strani Komisije za turno kolesarstvo (KTK) najdemo splošne informacije o turnem kolesarstvu, zakonodaji, koledar dogodkov v okviru KTK, galerije slik ter tudi podrobne opise nekaterih tur, ki so jih izvedli turno kolesarski vodniki. Povezava: ktk.pzs.si

 

Spletna stran Planinske zveze Slovenije ponuja informacije o vseh odsekih, ki delujejo znotraj nje. V spletni trgovini lahko kupite strokovno literaturo in zemljevide, najdete pa tudi kontaktne informacije o vseh planinskih kočah po Sloveniji. Povezava: www.pzs.si

 

Spletna stran, ki nam po prijavi omogoča natančno načrtovanje poti na zemljevidu, hkrati pa postreže s tehničnimi podatki o turi (dolžina, nadmorska višina, dolžina vzpona, naklon vzpona/spusta …). Povezava: ridewithgps.com

 

Še poznate vsa pravila za vožnjo s kolesom? S klikom na simulacijo izpita lahko preverite svoje znanje. Povezava: www.kolesar.info

 

Tudi za kolesarje veljajo v prometu podobna pravila kot za voznike avtomobilov. Na simulacijah preverite vožnjo v križiščih in krožiščih, obnovite znanje pravil vožnje … Povezava: www.varna-voznja.si

 

Obsežen seznam povezav na spletne strani s turno kolesarsko tematiko: mtb.si

 

 Lestvice zahtevnosti vzponov in spustov. Povezava: www.pzs.si

 
PD Fram © 2008