glava4.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:ZADNJE OBJAVE

PRILJUBLJENO BRANJE

Nejc Zaplotnik, POT
Kdor išče cilj, bo ostal prazen,
ko ga bo dosegel,
kdor pa najde pot,
bo cilj vedno nosil v sebi.
 

Mladinski tabor

Vabilo na:

MLADINSKI PLANINSKI TABOR 2020

KJE: Robanov kot  

Lokacija:  N46° 23.809' E14° 42.534'
Naslov za navigacijo: Robanov kot, 3335 Solčava

KDAJ: 27. 6. do 4. 7. 2020

Razpis in prijavnica:
Razpis (stari, ker novi še ni na voljo) Razpis 2019 - mladinski - Pokljuka in prijavnica - 2019 (pdf, doc


Spoštovani starši
Predpriprave na planinski tabor se začnejo že takoj po novem letu, zato smo z njimi začeli tudi mi. Ker pa je letos izvedba zaradi koronavirusa pod velikim vprašajem, tudi mi ne vemo kako bo. Vsekakor se bomo podredili vsem ukrepom države in ostalim varnostnim ukrepom. Tabor bomo izvedli le, če ga bomo lahko izvedli varno.
Če se bo podaljšala šola, bomo tudi mi prestavili termin za tabor, če bo to seveda možno. Verjetno bomo zbrali informativne prijave, dokler pa ne bo  potrjena izvedba tabora, ne bomo pobirali plačil za tabor. Če izvedba letos ne bo možna, bomo najverjetneje drugo leto na tej lokaciji.
Zaenkrat pa velja: #OstaniDoma #OstaniZdrav
Vodstvo tabora


Obvestilo z dne 7.5.2020
Žal smo se odločili, da tabora letos ne bo. 

Vodstvo tabora je imelo virtualni sestanek in po pretehtanju vseh možnosti smo se odloči, da tabor letos odpade. Nikakor ne moremo zagotoviti kuhinje po predpisih NIJZ in potrebne razdalje v šotorih, ker nimamo dovolj kapacitet. Prav tako na avtobusu. Kako bo v začetku julija, v tem trenutku žal ne vemo, priprave pa potekajo že nekaj mesecev prej in zato smo se morali odločiti.
Seveda vas pa vabimo na izlete PD Fram, ko bodo le-ti spet možni.

Se vidimo drugo leto na taboru na istem prostoru

Vodstvo tabora 

 


Obvestilo z dne 6.5.2021
Žal smo se odločili, da tudi v letu 2021 tabora ne bo.

Vodstvo tabora je imelo sestanek že v začetku aprila, kjer smo pretehtali vse možnosti. Ukrepi se sicer sproščajo, vendar ni za pričakovati, da bi v juniju lahko imeli 80 oseb na taboru. V kolikor bo možno imeti grupiranje ljudi v manjšem obsegu, bomo to poiskušali izvesti kot kakšen večdnevni izlet, ki pa bo bolj namenjen srednješolcem.

Bomo pa zato bolj aktivni pri izletih, zato vabljeni da se nam pridružite!

Vodstvo tabora

 

 

 
PD Fram © 2008