Mladinski tabor

Razpis in prijavnica:
Razpis Razpis 2019 - mladinski - Pokljuka in prijavnica - 2019 (pdf, doc

Obvestilo z dne 3.12.2018
Razpis za tabor bo objavljen predvidoma v aprilu 2019. O objavljenem razpisu vas bomo obvestili tudi po elektronski pošti, če ste naročeni na novice ali pa ste bili lani na taboru. Začetek prijav bo v prvi polovici maja 2019.

Pomembno obvestilo z dne 15.3.2019
Zaradi pravil občine na Pokljuki ni dovoljeno kakršnokoli taborjenje od 1. januarja do 30. junija. Zato letos IZJEMOMA začnemo tabor v ponedeljek (1.7.2019) in bo trajal do nedelje. O točnem odhodu boste obveščeni nekaj dni pred taborom.

Obvestilo z dne 3.5.2019
Razpis za tabor bo objavljen kmalu. Začetek prijav bo v drugi polovici maja 2019 (verjetno 20.5.2019)

Obvestilo z dne 7.5.2019: PRIJAVE
Zgoraj sta objavljena razpis in prijavnica za tabor Pokljuka 2019.

Način prijave
Prijave sprejemamo od pon 20.5.2019 18:00 dalje do 26.5.2019 izključno na društveno elektronsko pošto E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript
Prijavnico lahko pošljete na 2 načina:
1. po el. pošti pošljete skenirano izpolnjeno prijavnico (zaradi podpisa mora biti skenirana)
2. po el. pošti pošljete izpolnjeno prijavnico v Wordu, tako da imam podatke, original pa prinesete na sestanek, ki bo konec maja

Prioriteta prijav (enako kot lani)
V primeru prevelikega števila prijav bomo upoštevali naslednje prioritete prijav:
1. najvišjo prednost pri prijavah imajo tisti, ki so sodelovali na tekmovanju "Mladina in Gore"
2. naslednjo prednost pri prijavah imajo tisti, ki so opravili čim več izletov pri PD Fram v letu 2017 in 2018
3. med tistimi, ki nimate nobenih opravljenih izletov, pa bomo izbirali po sistemu "kdor se prvi prijavi"
4. udeleženec mora zaključiti vsaj 2. razred osnovne šole

Za takšne prioritete smo se odločili zato, da vzpodbudimo otroke k hoji v gore skozi celo leto in ne samo na taboru. Enaki pogoji bodo verjetno ostali tudi naslednja leta, zato začnite zbirati izlete že zdaj.
S časovno omejitvijo prijav želimo dati enake pogoje za prijavo tudi tistim, ki še nikoli niso bili na taboru.
Lani smo sprejeli vse, ki so se prijavili v prvih 2 dneh razpisa.

Obrazložitev prioritet:
ad 1) Na tekmovanju MiG je sodelovalo 20 otrok za PD Fram. Tudi ti se morajo prijaviti v časovnem okvirju, ki je objavljen v razpisu. Na prijavnici v rubriko "Izleti, ki jih je otrok opravil..." vpišite "MiG", izletov pa ni potrebno vpisovati.
ad 2) Vse, ki imajo opravljen vsaj 1 izlet ali več, bomo združili v skupine. Skupina z največ izleti je torej skupina, ki se naslednja uvrsti na tabor, ... nato skupina, ki ima 3 opravljene izlete, nato skupina, ki ima 2 opravljena izleta, nato skupina, ki ima 1 opravljen izlet.
ad3) Skupini, ki nima nobenega opravljenega izleta, se nato potrdi prijava glede na datum in čas prijave na društveni elektronski naslov. Vse prijave, ki bodo prispele pred 20.5.2019 18:00 ne bodo veljavne.

Sprejeli bomo okoli 55 udeležencev, ker so to maksimalne kapacitete tabora (velikost šotorov, velikost kuhinje, prevoz z enim busom).

Kontakt:
Damjan Blažič, tel.: 040 617-266, vodja tabora
Matjaž Hartman, tel.: 031 525-863, pomočnik vodje tabora in oseba za kontaktiranje s starši