glava4.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:ZADNJE OBJAVE

PRILJUBLJENO BRANJE

Nejc Zaplotnik, POT
Kdor išče cilj, bo ostal prazen,
ko ga bo dosegel,
kdor pa najde pot,
bo cilj vedno nosil v sebi.
 

Mladinski tabor

Vabilo na:

MLADINSKI PLANINSKI TABOR 2020

KJE: Robanov kot  

Lokacija:  N46° 23.809' E14° 42.534'
Naslov za navigacijo: Robanov kot, 3335 Solčava

KDAJ: 27. 6. do 4. 7. 2020

Razpis in prijavnica:
Razpis (stari, ker novi še ni na voljo) Razpis 2019 - mladinski - Pokljuka in prijavnica - 2019 (pdf, doc


Spoštovani starši
Predpriprave na planinski tabor se začnejo že takoj po novem letu, zato smo z njimi začeli tudi mi. Ker pa je letos izvedba zaradi korona virusa pod velikim vprašajem, tudi mi ne vemo kako bo. Vsekakor se bomo podredili vsem ukrepom države in ostalim varnostnim ukrepom. Tabor bomo izvedli le, če ga bomo lahko izvedli varno.
Če se bo podaljšala šola, bomo tudi mi prestavili termin za tabor, če bo to seveda možno. Verjetno bomo zbrali informativne prijave, dokler pa ne bo izvedba tabora potrjena, pa bomo pobirali plačil za tabor. Če izvedba letos ne bo možna, bomo najverjetneje drugo leto na tej lokaciji.
Zaenkrat pa velja: #OstaniDoma #OstaniZdrav
vodstvo tabora


 

 

 
PD Fram © 2008