Tabor 2015 Bohinj

KJE: Taborni prostor v kraju Ribčev Laz, Bohinj

Oglejte si lokacijo:  N46.267783°  E13.892350°

KDAJ: 27. 6. do 4. 7. 2015

Razpis in zloženka: Razpis 2015 - mladinski - Bohinj , Zloženka 2015 - mladinski - Bohinj , Prijavnica - 2015 (pdf, doc

Tukaj boste našli vse informacije v zvezi s taborom.

Zadnja sprememba:
6.1.2015: prvo obvestilo
12.4.2015: najava prijave
20.4.2015: objavljen razpis za mladinski tabor
23.4.2015: zaustavitev prijav, ker je preveč prijavljenih
18.5.2015: vabilo na informativni sestanek
7.6.2015: skupine
14.6.2015: objavljene skupine
19.6.2015: objavljen seznam stvari za na tabor
24.6.2015: objavljen je program tabora

********************

Fotografije med taborom
bodo objavljene na Facebook strani https://www.facebook.com/PlaninskoDrustvoFram (ni potrebno, da ste prijavljeni v Facebook)

Z vami bomo na taboru
Damjan Blažič, vodja tabora 040 617266
Matjaž Hartman, pomočnik vodje tabora 031 525863
Boštjan Ivančič, vodnik
Matej Šnuderl, vodnik
Nejc Bobovnik, vodnik
Peter Repnik, vodnik
Stašo Vobič, vodnik
Urška Trček, vodnik, mentorica
Aljaž Vobič, mentor
Bernarda Šibila, mentorica
Carmen Onišak, mentorica
Maja Petovar, mentorica
Petra Udrih, mentorica
Simona Tušek, mentorica
Tadeja Krošel, mentorica
Milica Sagadin, kuharica
Janez Sagadin, pomočnik kuharice
Pavel Ogrizek, pomočnik kuharice

Elektronske naprave
GSM aparati, igralne konzole in vse podobne elektronske naprave so na taboru prepovedane. V primeru nujne potrebe za komunikacijo starši - otroci se starši obrnejo na enega izmed vodnikov. Zaželeno je, da starši otrok na tabor ne kličete, če pa že morate, pa med 18:00 in 19:00 uro.

Komunikacija s starši
O vseh aktivnostih pred taborom bomo starše obveščali izključno po elektronski pošti, zato jo redno prebirajte. V kolikor nimate elektronske pošte, vas bomo poklicali na GSM. GSM vodnikov (Blažič, Hartman) je napisan zgoraj.

Potrebne stvari za na tabor
Spisek je objavljen tukaj.

Program tabora
Program najdete tukaj.

Plačilo
Zadnji obrok je potrebno plačati do 17.6.2015 kot piše v zloženki.

Plačilo članarine
Prosimo poskrbite za plačilo članarine. Vsi udeleženci tabora morajo imeti plačano članarino pri PZS zaradi zavarovanja.

Odhod avtobusa
je v soboto, 27. junija 2015, ob 8. uri izpred gasilskega doma v Framu. Na zbirnem mestu bodite več kot pol ure prej.
Povratek avtobusa je v soboto 4.7.2015 okoli 13:00 ure na isto mesto (o točnem času prihoda vas bomo obvestili takoj po odhodu avtobusa domov).

Zdravstvene izkaznice
Starši (ne otroci) oddajo zdravstvene izkaznice vodniku Matjažu Hartmanu pred odhodom na avtobus.

Naslov tabora za uporabo navigacije
Najbližji naslov je
7 Ribčev Laz
4265 Bohinj
Točno lokacijo si poglejte na linku na vrhu.

Skupine
Ker vem, da že vsi težko čakate na skupine ... evo jih tukaj.
Do tabora se seveda še lahko kaj spremeni. V oklepaju so napisani mentorji skupin, prvi napisani v skupini pa je vodja skupine.
Vsaka skupina si izmisli svoje ime, ki je lahko le ena beseda z največ 6 črkami.

Skupina 1 (Carmen)

Ana B.
Anja I.

Skupine
Skupine so že določene. Imeli bomo 8 skupin po 7 ali 8 oseb.
Mentorji skupin: Carmen, Bernarda, Urška, Simona, Maja, Petra, Aljaž, Tadeja
Spisek vseh skupin bo objavljen 15.6.2015.

Vabilo na sestanek (vabilo.pdf)
Informativni sestanek za starše bo v ponedeljek, 25. maja 2015 ob 18:00 uri v OŠ Fram v jedilnici.
Na sestanku lahko poravnate plačilo za tabor, plačilo članarine, prinesete ali izpolnite pristopno izjavo, prinesete podpisano prijavo za tabor (če ste se prijavi po elektronski pošti), ...
Če ste prvič član PD Fram, s seboj prinesite tudi izpolnjeno pristopno izjavo. Najdete jo tukaj ali pod Vodniški kotiček / Dokumenti / ... čisto na koncu.

Konec razpisa
STOP PRIJAVE!
Žal ne sprejemamo več prijav, ker imamo preveč prijavljenih glede na kapacitete (prevozi, šotori, kuhinja).

Vse prijavljene bomo o uspešni prijavi ali zavrnitvi obvestili po elektronski pošti.
O prijavah se bomo odločilo po sestanku na društvu, ki bo predvidoma nekje do 15. maja 2015.

Razpis
Pozdravljeni starši

Leto je spet naokoli, zato vaše otroke spet vabimo na mladinski planinski tabor, ki ga organizira planinsko društvo Fram.
Letos bo tabor od 27.6. do 4.7.2015 v Bohinju v kraju Ribčev Laz (lokacija N46.267783°  E13.892350° ). Podrobnosti si preberite v zloženki in v razpisu.

Zaradi omejitve prijav lansko leto smo se letos odločili, da damo prednost otrokom, ki so bili na taboru že lani.
Prednostne prijave zbiramo do 20.4.2015, potem pa po sistemu »kdor prvi pride, prvi melje«.
Prijavljam otroka Ime Priimek na tabor Bohinj 2015.

Nekje v prihodnosti moram od vas dobiti tudi prijavnico, pravilno izpolnjeno in podpisano.
Prijavnico lahko oddate na 2 načina:
1. pošljete po el. pošti skenirano izpolnjeno prijavnico (zaradi podpisa mora biti skenirana)
2. pošljete po el. pošti izpolnjeno prijavnico v Wordu, tako da imam podatke, original pa prinesete na sestanek, ki bo v začetku junija
Prijavnice ne oddajajte mentoricam ali drugim osebam ampak pošljite direktno po elektronski pošti.

Kontaktna oseba v PD Fram za starše:
Matjaž Hartman (031) 525-863

Vsa obvestila v zvezi s taborom bomo objavljali na spletni strani http://www.planinskodrustvofram.si/ v meniju Tabori / Mladinski tabor
oz. direktno na povezavi http://www.planinskodrustvofram.si/index.php?option=com_content&task=view&id=364&Itemid=80
Vse pomembne stvari bomo prijavljenim poslali tudi po elektronski pošti.

Vabljeni k prijavi!