glava2.jpg



Domov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 



Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:



Seznam izletov leta 2006
mesec datum smer izleta zaht. prevoz vodniki

Januar

21.

Tojzlov vrh, Urban

LZT

JPS

Renaldo Mikolič, Damijan Sagadin

 

 

Nočni pohod na Planico

LZT

peš

Boštjan Ivančič, Brigita Vabič

Februar

11.

Savinjsko sedlo – turni smuk

LTS

OA

Aleš Peretin, Boštjan Ivančič

 

18.

34. Občni zbor društva

 

 

Upravni odbor

Marec

04.

Planica - Areh

LZT

peš

Vlasta Bobovnik, Dragica Jus

 

11.

Olševa – turni smuk

LTS

OA

Aleš Peretin

 

18.

Boč

LZT

OA

Gregor Brezočnik, Matjaž Hartman

 

25.

Šmohor

LT

JPS

Stanka Vobič, Dragica Jus

April

08.

Čistilna akcija

 

peš

Matej Šnuderl, Leon Vrhovšek

 

15.

Potep po okolici

LT

peš

Dragica Jus, Stanka Vobič

 

17.

Bistriški Vintgar

LT

JPS

Janez Sagadin, Vlasta Bobovnik

 

22.-23.

Od Laškega do Trojan

LT

JPS

Leon Vrhovšek, Ilka Rečnik Krajnc

 

27.-30.

Tabor v Paklenici

LT

OA

Jože Bobovnik, Boštjan Glodež

Maj

01.

Prvomajski pohod na Areh

LT

OA

Janez Sagadin, Matej Šnuderl

 

13.

Botanični vrt Pivola

LT

OA

Matej Šnuderl, Aleš Potisk

 

20.

Velika planina – vrtec

LT

PA

Aleš Brezočnik, Melita Šmid

 

27.

Grohat - Raduha

ZT

OA

Renaldo Mikolič, Leon Vrhovšek

Junij

03.

Kepa

LT

OA

Damijan Sagadin, Boštjan Glodež

 

10.-11.

Pršivec

LT

OA

Matej Šnuderl, Aleš Potisk

 

10.

Debela peč

LT

PA

Jože Bobovnik, Vlasta Bobovnik

 

17.

Boč – skupina PBS

LT

JPS

Ilka Rečnik Krajnc, Boštjan Ivančič

 

18.

Od Gorice do Planice

LT

peš

Stanka Vobič, Leon Vrhovšek

 

24.-25.

Avstrija - Johannisberg

ZT

OA

Jože Bobovnik, Boštjan Glodež

 

25.

Matkov škaf

ZT

OA

Janez Sagadin, Damijan Sagadin

Julij

1. – 9.

Poletni planinski tabor

 

PA

Leon Vrhovšek, Boštjan Ivančič

 

15.

Ratitovec

LT

OA

Aleš Brezočnik, Gregor Brezočnik

 

22.-23.

Triglav

ZZT

OA

Janez Sagadin, Damijan Sagadin

 

29.

Čez Dravo na Vurberk

LT

peš

Stanka Vobič, Zoran Vobič

 

29.-9.8.

Potepanje po Makedoniji

LT

PA

Leon Vrhovšek

Avgust

05.

Prisojnik

ZZT

OA

Renaldo Mikolič

 

19.

Visoki Kanin

ZT

OA

Damijan Sagadin, Boštjan Ivančič

 

26.

Ojstrica

ZZT

OA

Vlasta Bobovnik, Dragica Jus

September

09.

Mangrt

ZT

OA

Boštjan Ivančič, Ilka Rečnik Krajnc

 

16.

Ribniška koča - Kope

LT

PA

Jože Bobovnik, Vlasta Bobovnik

 

24.

Jugova domačija

LT

peš

Zoran Vobič, Stanka Vobič

 

30.

Krn

LT

OA

Aleš Peretin, Andrej Stavbar

Oktober

14.

Kostanjev piknik

LT

peš

Vlasta Bobovnik, Stanka Vobič

 

28.-29.

Čez Pohorje

LT

PA

Leon Vrhovšek, Matej Šnuderl

November

18.

Kopitnik

LT

JPS

Renaldo Mikolič, Janez Sagadin

December

26.

Donačka gora

LZT

OA

Janez Sagadin


Legenda:

LT – lahka tura
ZT – zahtevna tura
ZZT – zelo zahtevna tura
LZT – lahka zimska tura
ZZT – zahtevna zimska tura
LTS – lahki turni smuk

OA – osebni avtomobili
PA – posebni avtobus
JPS – javna prevozna sredstva

 
PD Fram © 2008