glava1.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:Zimski tabor in zimska šola gorništva

Po uspešno izpeljanih že 19. poletnih planinskih taborih in želji po izobraževanju članov o hoji v gore pozimi smo se v PD Fram odločili, da pričnemo tudi z organizacijo zimskih planinskih taborov. Zimske tabore bomo organizirali v času zimskih počitnic v različnih planinskih kočah, ki nam bodo nudile toplo zavetje. Tabori so namenjeni vsem, ki so željni novega znanja, ki bo hojo v gore pozimi naredilo bolj varno. 

 

Podrobnosti bodo objavljene tukaj...

 
PD Fram © 2008