glava3.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:ZADNJE OBJAVE

PRILJUBLJENO BRANJE

Nejc Zaplotnik, POT
Kdor išče cilj, bo ostal prazen,
ko ga bo dosegel,
kdor pa najde pot,
bo cilj vedno nosil v sebi.
 

Tabor 2018 Završnica

Vabilo na:

MLADINSKI PLANINSKI TABOR 2018

KJE: Taborni prostor v Završnici

Lokacija:  N46° 24.350' E14° 9.160'
Naslov za navigacijo: Zabreznica 69, Žirovnica

KDAJ: 23. 6. do 30. 6. 2018

Razpis in prijavnica:
Razpis 2018 - mladinski - Završnica, Prijavnica - 2018 (pdf, docObvestilo z dne 25.4.2018
Razpis za tabor je objavljen. O objavljenem razpisu vas bomo obvestili tudi po elektronski pošti, če ste naročeni na novice ali pa ste bili lani na taboru. Začetek prijav: čet 10. 5. 2018 od 18.00 dalje.

 

 


Obvestilo z dne 21.5.2018
Prijave: s prijavami smo načeloma zaključili, če bi pa se nam še želel kdo pridružiti, pa še imamo odprtih kašnih 5 mest. Kontaktirajte nas.

 

 


Obvestilo z dne 28.5.2018
Prijave so zaključene. Na današnji dan imamo prijavljenih 54 otrok in 19 odraslih oseb. Sprejeli smo vse, ki ste se prijavili. Potrditev prijave je bila poslana danes po elektronski pošti.

 

 


Obvestilo z dne 4.6.2018
Obveščam vas, da je bil rok plačila tabora do 3.6.2018. Cena: 160,00 EUR, za drugega otroka iz iste družine 140,00 EUR. Plačilo je možno izključno kot nakazilo na TRR društva: SI56 6100 0001 2549 528, namen plačila: "Tabor Završnica 2018", sklic 00 2018-01. S preverjanjem plačil imamo kar nekaj dela, zato vas prosim, da to uredite čim prej (če ni bilo drugače dogovorjeno).

 

 


Obvestilo z dne 7.6.2018
Sestanek za starše bo v ponedeljek, 11. junija 2018 ob 18:00 uri v OŠ Fram v prvem nadstropju v učilnici zgodovine.

 

 


Obvestilo z dne 17.6.2018
Skupine:
Skupina 1 (mentorica: Carmen)
Matija P. - vodja skupine
Martin B.
Tine O.
Hana K.
Ajda F.
Vid P.
Lenart K.
Aneja H.
Skupina 2 (mentorica: Katarina)
Kaja S. - vodja skupine
Matjaž K.
Tjaša B.
Jure Š.
Izidor K.
Tara P.
Aleks D.
Jurij K.
Skupina 3 (mentorica: Simona)
Lovro K. - vodja skupine
Veronika K.
Miha P.
Hana Š.
Katja Ž.
Jure I.
Mark D.
Tobija R.
Skupina 4 (mentorica: Marina)
Jaka I. - vodja skupine
Gašper K.
Nina H.
Klara V.
Ana B.
Benjamin B.
Brin T.
Bine K.
Skupina 5 (mentorica: Urška)
Arnej G. - vodja skupine
Pia T.
Marsel K.
Veronika B.
Urban P.
Rebeka Z.
Jerneja Š.
Zoja S.
Skupina 6 (mentorica: Mojca)
Sara M. - vodja skupine
Maja F.
Žiga R.
Matic H.
Lana S.
Miha G.
Bine G.
Skupina 15 (mentorica: Nina)
Špela K.
Martin P.
Mitja G.
Aljaž P.
Eva H.
Benjamin B.

 

 


Obvestilo z dne 18.6.2018
Zadnji napotki pred odhodom
Tukaj je seznam potrebne opreme za tabor, ki pa ste ga tako ali tako že našli na spletni strani. Tam bo objavljen tudi program dela, tako da boste lahko dnevno spremljali dogodke vaših otrok na taboru. O dogodkih vas bomo tudi sproti obveščali s SMS-ji. Testni SMS bom poslal že v četrtek, če ga ne boste dobili, pa mi prosim javite ob odhodu busa. Otroci naj imajo s seboj poleg spalke tudi debelo koco, ker je ponoči zelo mrzlo. Prav tako bo poleg normalne baterije (priporočamo čelno/naglavno baterijo) priročna tudi kakšna majhna baterija, ki jo lahko imajo ponoči v žepu, da je pri roki.
Za izlet naj imajo že kar pripravljena nahrbtnik. Kovček in nahrbtnik naj si otroci spakirajo sami !!! Za pijačo naj uporabljajo vodo (ne sokov). Obvezno minimalna količina vode: 2x 0,75 litra za mlajše in 3x 0,75 litra za starejše. V nahrbtniku naj imajo tudi kakšne čokoladice (Frutabela ipd). Za na turo so priporočljive dolge hlače (koprive), ni pa nujno. S seboj naj imajo nekaj proti klopom in kremo za sončenje (na vijak zamašek, da ne bo krema po celem nahrbtniku). Dobro je, če imajo v planinske čevlje obute dvojne nogavice, ene bombažne in ene tanke: zato da pri hoji pride do premikanja med obema slojema nogavic, ne pa med nogavico in kožo, kar seveda povzroči žulje. Skupine so objavljene na spletu in so narejene tako, da so v skupinah zajete vse starosti enakomerno, razmerje fant:punca je enako, v skupinah so otroci iz različnih šol, otroka iz iste družine pa nista skupaj (vsak se mora znajti po svoje!). Dobro bi bilo, če otrokom na etikete oblačil napišete inicialke imena in priimka, ker smo imeli lani en haufn iberžnih oblačil.
Elektronska oprema na taboru ni dovoljena. Vse kar deluje na baterijo, naj pustijo doma, razen svetilke in fotoaparata (ne na telefonu !!!).

 

Pa ne pozabite:
• avtobus odpelje v soboto, 23. 6. 2018 ob 8. uri izpred gasilskega doma v Framu (Turnerjeva ulica 107 , 2313 Fram)
• bodite tam vsaj pol ure prej, da vas odkljukam, ker ob 7:59 že krenemo
• zjutraj naj starši (ne otroci) oddajo meni zdravstveno izkaznico in se podpišejo na seznam
• pomagajte otroku dati prtljago na avtobus

Še obvestilo o povratku:
Tokrat bo povratek domov predvidoma okoli 14:00, ker zjutraj čakamo prevoz otrok iz drugega planinskega društva, ki bodo za nami na taboru. O točnem prihodu domov vas bomo obvestili po SMS takoj, ko bo bus odpeljal iz tabora.

 


Obvestilo z dne - tik pred odhodom
Plan tabora je objavljen tukaj.

 

 
PD Fram © 2008