glava4.jpgDomov
Predstavitev društva
Izletniški odsek
Mladinski odsek
Markacijski odsek
Kolesarski odsek
Odsek za varstvo narave
Plezalna šola
Seznam vodnikov
Seznam opreme
Vodniški kotiček
Tabori
Zimska predavanja
Glasilo Planinski odmevi
Glasilo Planinski e-odmev
Fotogalerija

 Statistika
od oktobra 2008
št. obiskov:ZADNJE OBJAVE

PRILJUBLJENO BRANJE

Nejc Zaplotnik, POT
Kdor išče cilj, bo ostal prazen,
ko ga bo dosegel,
kdor pa najde pot,
bo cilj vedno nosil v sebi.
 

Plezalna šola
Glavni namen oziroma cilj šole športnega plezanja v Planinskem društvu Fram je približati športno plezanje otrokom in mladostnikom. Program treningov je sestavljen tako, da vedno delamo po sistemu od lažjega k težjemu. Vsi otroci se seznanijo z osnovami plezalne tehnike oziroma tehnike gibanja po plezalnih stenah, spoznajo plezalno opremo športnega plezalca, ki si jo lahko tudi izposodijo in pa se naučijo osnov vrvne tehnike. V telovadnici OŠ Fram, kjer potekajo naši treningi, imamo na voljo nizko plezalno steno (bolder) in visoko plezalno steno (12 m), zato nam izzivov  nikoli ne zmanjka. Sestavni del naših treningov so tudi motorični poligoni, razne vaje za splošno telesno pripravljenost in izvirne plezalne igre. 

Kontakt: 
Nejc Petelinšek, trener športnega plezanja 040 801-212, E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript
 
Termini v letu 2023:
TOR 15.00-18.00
SRE 15.00-18.00
ČET 19.10-20.40

 

PD Fram

PD Fram


 
PD Fram © 2008