12. Planinski tabor za vse generacije

Vabimo vas, da se nam pridružite na
12. Planinskem taboru za vse generacije,

ki bo med 30. 6. in 7. 7.
v dolini Završnice.

Zaradi priprave in organizacije prosim za pravočasne prijave oz. najkasneje do 15. 6. 2018. Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavami.

Razpis za tabor in prijavnico najdete tukaj.

Druzinski

Lokacija letošnjega tabora je na Gorenjskem – Završnica. To je dolina, ki jo je izoblikoval potok Završnica, ki izvira visoko v gorah med Begunjščico in Stolom, najvišjim vrhom Karavank. V spodnjem delu so potok zajezili za potrebe hidroelektrarne, pri čemer je nastalo umetno jezero v bližini katerega bo postavljen tabor.
Završnica je odlično izhodišče za vzpone na najvišje vrhove Karavank (Stol, Vrtačo, Begunjščico). Blizu je tudi Blejski Vintgar in Blejsko jezero ter Julijske Alpe. Veliko skrivnosti in lepot pa skriva tudi sama dolina, ki je izjemno izhodišče tudi za gorske kolesarje.

Rt Kamenjak pri Puli
Ponovno vas vabimo na turno kolesarski izlet na rt Kamenjak  pri Puli - Hrvaška.

Tokrat - v nedeljo 24.6.2018 ga osvajamo že petič.
Ker upanje umre zadnje in ker smo trmasto vztrajni, upamo, da nam bo tokrat le uspelo.

V priloženem razpisu datuma izleta (19.5.2018) nismo spreminjali, izlet  pa je planiran v nedeljo 24.6.2018.
Rok prijav je po novem petek 22.6.2018 do 12.00 ure
Vse ostalo pa ostaja nespremenjeno.

Vabljeni na skupno kolesarjenje!

Razpis najdete tukaj.

Seznam izletov 2018

Predstavljamo vam program izletov za leto 2018.
Spletno verzijo lahko najdete tukaj.
Tiskano verzijo pa boste lahko prejeli ob plačilu članarine, na društvenih dogodkih ali ob dogovoru z vodniki.

Program2018_Naslovnica

Seznam izletov leta 2018 MO
Za otroke, ki hodijo v vrtec ali šolo, smo pripravili zloženko s seznamom izletov za šolsko leto 2017/18. Najdete jo tukaj.