Planinski odmevi 2020

Vabimo vas, da prelistate naše letošnje glasilo Planinski odmevi, ki ga najdete na povezavi.

PO2020

Odpoved izletov zaradi Corona virusa

Spoštovani

Zaradi ukrepov v zvezi s korona virusom do nadaljnjega odpovedujemo vse izlete. Razlog je izbruh korona virusa covid-19 v Sloveniji ter današnja odločitev, da se za 2 tedna zaprejo vse šole in odpovejo vsa večja zbiranja ljudi. Zato moramo tudi mi ravnati preudarno in po pameti. V dobro nas vseh, naših prijateljev, predvsem pa staršev in starejših oseb.

vodstvo PD Fram
12.3.2020

Program izletov 2020

Objavljamo program izletov za leto 2020.
Tiskano verzijo lahko prejmete ob plačilu članarine, na društvenih dogodkih ali ob dogovoru z vodniki. Spletno verzijo najdete tukaj.

Program 2020

Seznam izletov 2019-20 za otroke

Objavljamo program izletov za vrtce in šolske otroke za šolsko leto 2019/20.

Program2019-20 .

Članarina 2020

Obveščamo vas, da so na voljo znamkice za članarino. Znamkice veljajo do konca januarja naslednje leto.
O nakupu se posvetujte z vodniki, pišite na naslov društva E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali pa kontaktirajte osebo: Dragica Jus (041) 467-522.
Če ste na pristopni izjavi vpisali elektronsko pošto, potem  dobite avtomatsko obvestilo o vpisani članarini v sistem PZS, ki se imenuje ODOS.

Letos so se cene članarine spremenile:

A=60€; Ad=54,60€ polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti
B=28€; Bd=22,60€ polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti
B1=21€ polnoletna oseba - oseba, starejša od 65 let z osnovnim obsegom ugodnosti
SŠ=18,50€; SŠd=15€ srednješolec ali oseba s statusom študenta, do vključno 26. leta starosti, z osnovnim obsegom ugodnosti
PO=8€; POd=6,40€ predšolski ali osnovnošolski otrok, z osnovnim obsegom ugodnosti
IN=8€; INd=6,40€ oseba s posebnimi potrebami (oseba, ki ji je delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost oz. je roditeljska pravica podaljšana), z omejenim obsegom ugodnosti

Nova je dvojna članarina - naše društvo 8€ odrasli, 6€ dijaki, študentje in 4€ otroci.

Več podrobnosti o članarini najdete na: clanarina.pzs.si