Bistriški vintgar (1. 4. 2024)

Na velikonočni ponedeljek, 1. 4. 2024, vas vabimo na planinski izlet v Bistriški vintgar.
Ko se bomo poslovili od potoka Bistrica, se bomo podali do cerkve na Svetem Urhu ter se nato spustili mimo Ančnikovega gradišča, ostankov poznoantične utrdbe iz 4. stoletja, kjer so izkopali kovaške izdelke, med katerimi je najzanimivejši bronasti kipec Apolona, nazaj do začetnega dela vintgarja in nato do parkiranih avtomobilov.

Več informacij najdete v razpisu.

Turno kolesarski izlet ob Muri (1. 4. 2024)

V Planinskem društvu Fram pričenjamo z novo sezono turno kolesarskih izletov. Tokrat vas vabimo na raziskovanje območja ob Muri z vzponom na Hrvaško stran na Mađarkin breg.

Urban (6. 4. 2024)

V soboto, 6. marca 2024, vas vabimo na izlet na Sv. Urban, nad Mariborom.

Hvar (2. - 8. 6. 2024)

Tokrat vas vabimo na sedemdnevni izlet na otok Hvar, ki bo potekal od nedelje 2. 6. do sobote 8. 6. 2024.
Vabljeni vsi tisti, ki imate radi kamnite poti in morje, cvetje, razglede na druge otoke, oljčne nasade, majhne vasice in skrite plaže. Ker je lanski izlet na Vis lepo uspel, smo za vas letos pripravili otok Hvar.
Upamo, da se nam pridružite, lepo vabljeni!

Več informacij najdete v razpisu.

Dinara in rafting Zrmanja (26.- 29. 4. 2024)

Vabimo vas na prvi društveni večdnevni izlet v tujino v tem letu.
Prednost na izletu imajo naši člani. Vse tisti, ki niste člani PZS, se do izleta včlanite zaradi zavarovanja, ki ga nudi članstvo.
Prijave zbiramo do 12. 4. 2024, oziroma do zasedbe avtobusa.

Program izletov 2024

Tudi v letu 2024 smo za vas pripravili pester program izletov.

Tiskano verzijo programa boste lahko kmalu prejeli ob plačilu članarine, na društvenih dogodkih ali ob dogovoru z vodniki. Spletno verzijo najdete tukaj.

Program 2024

Članarina 2024

Obveščamo vas, da so na voljo znamkice za članarino. Znamkice veljajo do konca januarja naslednje leto.
O nakupu se posvetujte z vodniki, pišite na naslov društva E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali pa kontaktirajte osebo: Vlasta Bobovnik (041) 598-235 ali Dragica Jus (041) 467-522.
Če ste na pristopni izjavi vpisali elektronsko pošto, potem  dobite avtomatsko obvestilo o vpisani članarini v sistem PZS, ki se imenuje Naveza.

Letos se cene članarine niso spremenile:

A=68€; Ad=61,80€ polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti
B=32€; Bd=25,80€ polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti
B1=24€ polnoletna oseba - oseba, starejša od 65 let z osnovnim obsegom ugodnosti
SŠ=21€; SŠd=17€ srednješolec ali oseba s statusom študenta, do vključno 26. leta starosti, z osnovnim obsegom ugodnosti
PO=9€; POd=7,20€ predšolski ali osnovnošolski otrok, z osnovnim obsegom ugodnosti
IN=9€; INd=7,20€ oseba s posebnimi potrebami (oseba, ki ji je delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost oz. je roditeljska pravica podaljšana), z omejenim obsegom ugodnosti
D/B=10€ (odrasli); D/SŠ=7€ (dijaki, študentje); D/PO=5€ (otroci). Do dvojne članarine D je upravičen tisti, ki že ima plačano članarino za tekoče leto pri drugem društvu. Pri drugem društvu mora biti članarina obvezno zavedena v PZS programu Naveza.
Dodatno se za A, B in B1 plača članska izkaznica 2€ za NOVEGA člana. Pri nas je možno kupiti tudi Dnevnik SPT (Slovenska planinska pot) po ceni 5€ in Planinski dnevnik (za vodenje evidence izletov) po ceni 6€.

Splošne podrobnosti o članarini in možnost podaljšanja najdete na: clanarina.pzs.si, podrobno o članarini za leto 2024 pa tukaj: na: (P)ostani član planinske organizacije tudi v 2024.

Vabimo vas, da si članarino podaljšate preko spleta, ker to omogoča PZS. Uporabite to bližnjico: clanarina.pzs.si. Plačate s kreditno kartico ali PayPalom, znamkico pa dobite po pošti domov. Poznati morate številko članske izkaznice. Cene za znamkice so enake kot piše zgoraj, dodatno se plača 2 EUR poštnine.

UPN (položnica) za nakazilo članarine:

UPN

Pristopna izjava:

PD Fram

Zgibanka o članstvu za leto 2024:

zgibanka