Pohod na Jugovo domačijo 2019
V nedeljo, 22.9., vas vabimo da se nam pridružite na pohodu na Jugovo domačijo.
Preberite več...

POT Fram (28. 9. 2019)

Tokrat vas vabimo na malo drugačno aktivnost. Na planinsko orientacijsko tekmovanje, ki ga bomo prvič organizirali v Framu. Čeprav se meri čas in rešuje teste je najpomembnejše zagotovo druženje, saj tekmovanje poteka v skupinah.
Ker tekmovanje poteka v Framu je to idealna priložnost, da poizkusite kako vse skupaj poteka. V kolikor še niste povsem prepričani lahko dodatne informacije dobite pri Nejcu.

Več podrobnosti najdete v priloženem razpisu.

slika

Seznam izletov 2019

Objavljamo program izletov za leto 2019. Tiskano verzijo lahko prejmete ob plačilu članarine, na društvenih dogodkih ali ob dogovoru z vodniki. Spletno verzijo najdete tukaj.

Program izletov 2019

Članarina 2019

Obveščamo vas, da so na voljo znamkice za članarino. Znamkice veljajo do konca januarja naslednje leto.
O nakupu se posvetujte z vodniki, pišite na naslov društva E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali pa kontaktirajte osebo: Dragica Jus (041) 467-522.
Če ste na pristopni izjavi vpisali elektronsko pošto, potem morate dobiti avtomatsko obvestilo o vpisani članarini v sistem PZS, ki se imenuje ODOS.

Letos se cena poveča za 1€ glede na lansko končno ceno:

A=56€; Ad=51€ polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti
B=26€; Bd=21€polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti
B1=19,50€ polnoletna oseba - oseba, starejša od 65 let z osnovnim obsegom ugodnosti
SŠ=17€; SŠd=13,80€ srednješolec ali oseba s statusom študenta, do vključno 26. leta starosti, z osnovnim obsegom ugodnosti
PO=7€; POd=5,60€ predšolski ali osnovnošolski otrok, z osnovnim obsegom ugodnosti
IN=8€; INd=6€ oseba s posebnimi potrebami (oseba, ki ji je delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost oz. je roditeljska pravica podaljšana), z omejenim obsegom ugodnosti

Več podrobnosti o članarini najdete na: clanarina.pzs.si